درباره ما

ما در پرونده‌های اقامتی از لحظه تصمیم گیری تا اخذ اقامت همواره کنار شما هستیم و از خدمات ویژه وکلای ما برخوردار خواهید شد

درباره موسسه مهر پارسیان
درباره موسسه مهر پارسیان

اکنون پانزدهمین سال است که ما خدمات حقوق بین‌الملل را با احترام آمیخته به دانش و علاقه، با افتخار به شما عزیزان تقدیم می‌داریم.

در موسسه حقوقی بین المللی مهر پارسیان دست به تجربه‌ای بی‌سابقه و بی‌نظیر زده ایم. با اتکا به دانش وکلای رسمی این مجموعه، همواره کوشیده‌ایم تا از طریق ارائه خدمات مشاوره تخصصی وکلای بین‌المللی، با شفاف‌سازی و آگاهی نسبت به قوانین و رویه به روز حقوق بین‌الملل در کشور مقصد، شما را از جزئیات فرایند قانونی آگاه سازیم و آماده‌ایم مسیر پرونده‌های بین‌المللی شما عزیزان را در چارچوب قوانین به نتیجه و ثمر برسانیم.

موسسه حقوقی مهر پارسیان (به شماره ثبت 34153) با مدیریت وکیل محمدرضا مهری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، به عنوان وکیل آشنا به حقوق بین‌الملل در تهران شناخته شده است.

ویژگی مشاوره تخصصی ما

بسیار اتفاق افتاده است که متقاضیان مشاوره حقوق بین‌الملل، به علت سوء استفاده‌های موسسات غیر رسمی و فاقد وکیل و آژانس‌های مسافرتی، از مهاجرت به کشوری که دوست دارند برای همیشه منصرف شده‌اند. ما اینجا ایستاده‌ایم تا سخت‌ترین و دشوارترین مشکلات حقوقی بین‌المللی شما را حل نموده تا در این مسیر بی‌دغدغه و شادمانه گام بردارید.

اگر برخی اشخاص سودجو به افراد نویدهای باطل و دروغ می‌دهند، برآنیم که حقایق را با دلایل مستند و قانونی بازگو نماییم، و راه حلی بهتر و مطمئن تر به متقاضیان ارایه نماییم.

از این رو با توجه به دانش حقوقی وکلای ما، نمونه شکایت از آژانس مسافرتی به جهت آگاهی بیشتر کاربران گرامی قرار داده شده است.

خدمات گوناگون موسسه حقوقی مهر پارسیان

موسسه حقوقی بین‌المللی مهر پارسیان یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین مجموعه‌های فعال در زمینه مشاوره حقوقی و معرفی وکیل جهت اخذ اقامت است.

مفتخریم که در موسسه حقوقی بین‌المللی مهر پارسیان علاوه بر ایجاد مفهوم جدیدی از خدمات اقامت، در زمینه لاتاری، اکسپرس انتری، و … در جلسات مشاوره تخصصی تمامی نیازهای شما در زمینه های مختلف اقامت قانونی را برطرف می‌کنیم.

بی وقفه و خستگی ناپذیر با شما هستیم

محمدرضا مهریمدیر موسسه مهر پارسیان

موسسه حقوقی مهر پارسیان یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین مجموعه‌های فعال در زمینه مشاوره حقوقی و معرفی وکیل جهت اخذ اقامت است.

مفتخریم که در موسسه حقوقی مهر پارسیان علاوه بر ایجاد مفهوم جدیدی از خدمات اقامت، در زمینه لاتاری، اکسپرس انتری، و … در جلسات مشاوره تخصصی تمامی نیازهای شما در زمینه های مختلف اقامت قانونی را برطرف می‌کنیم.

ما در پرونده‌های اقامتی از لحظه تصمیم گیری تا اخذ اقامت همواره کنار شما هستیم و از خدمات ویژه وکلای ما برخوردار خواهید شد.

هدف موسسه حقوق بین‌الملل مهر پارسیان

خود را مکلف می‌دانیم با ایجاد بستری مطمئن در کوتاه ترین زمان ممکن، رضايت خاطر شما را جهت ارتقاء سطح زندگی شخصی و اقتصادی در کشور مقصدتان جلب کنیم.

متقاضیان محترم می‌توانید جهت مشاهده اطلاعات بیشتر به صفحه اینستاگرام ما به نشانی mohajerat.mehr مراجعه نمایید.