این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی و افزایش آگاهی مخاطبین عزیز مهر پارسیان بوده و موسسه در حال حاضر خدماتی در این موضوع ارائه نخواهد داد

امروز با بررسی شرایط دریافت اقامت کشور تایلند با شما خواهیم بود.

اقامت کشور تایلندتایلند کشوری نیست که شما بتوانید اقامت دائم در آن را داشته باشید بلکه باید هر ساله این اقامت را تمدید کنید. پس در این کشور مهاجرت امکانپذیر نیست و شما باید اقامت یکساله در تایلند داشته باشید و هر سال آن را تمدید کنید برای اخذ این نوع اقامت­ها از طریق یکی از روش­های زیر می­توانید در تایلند حضور داشته باشید.

سرمایه­ گذاری در تایلند

افراد می­توانند با راه­اندازی کارهای مختلف مثل کارهای صنعتی، کارخانجات، راه­اندازی انواع تجارت­ها و خرید ملک نسبت به اخذ اقامت اقدام کنند. بنا به گزارش بانک جهانی تایلند سریعترین رشد جهانی اقتصادی را داشته است.

قوانین تایلند اجازه خرید زمین را در این کشور نمی­دهد ولی افراد می­توانند با خرید ملک برای خود اقامت سالیانه دریافت کنند. اگر افراد بتوانند از طریق دیگری غیر از خرید ملک اقامت این کشور را دریافت کنند می­توانند با استفاده از وام­های کم بهره ملک بخرند.

ثبت شرکت یکی از روش­های دیگر برای دریافت اقامت می­باشد که اگر دقیق به اجرا دربیاید می­توان در این کشور ماندگار شد.

قابل ذکر است که یک شرکت محدود تایلندی از لحاظ قانونی یک نهاد مستقل حقوقی می­باشد که متعلق به سهامداران که حداقل سه سهامدار می­باشد است . توسط یک مدیرعامل مدیریت می­شود.

  اجرای حکم دادگاه خارجی در ایران

برای ثبت شرکت کردن در تایلند نیازمند داشتن 2 شریک تایلندی می­باشید که 51% از سهام شرکت به نام آنها باشد و بازای هر 1 نفر خارجی باید 4 نفر تایلندی در شرکت مشغول بکار شوند. و به ازای هر کارمند خارجی باید 2 میلوین بات تایلند، سرمایه شرکت شما اضافه گردد.

بدین معنی که 49% از سهام شرکت به نام خارجی­ها می­تواند باشد و 51% از سهام شرکت به نام یک تایلندی باشد.

هر شخص می­تواند در این کشور نسبت به ثبت شرکت اقدام کند و پس از آن نسبت به تحویل مدارک مورد درخواست جهت اخذ اقامت اقدام نماید شایان ذکر است که اقامتی به ناک خاص اقامت ثبت شرکت معنی ندارد.

مزایای برخورداری از این ویزا می­تواند خرید و فروش ملک و خودرو در این کشور و اجازه ثبت هرگونه ملک و ثبت آن بطور رسمی طبق قوانین این کشور باشد. شخص می­تواند حساب بانکی باز کند و دریافت انواع وام با سود پائین بکند.

ثبت شرکت در کشور تایلند ملزم پشت سرگذاشتن یکسری مراحل می­باشد که بهتر است از طریق افراد مجرب این کار را انجام دهید.

برای ثبت شرکت باید ابتدا با یک ویزای توریستی وارد این کشور شوید و پس از اینکه شرکت خود را ثبت کردید به ایران بازگردید و با ارائه دادن مدارک ثبت شرکت خود از ایران و از سفارت تایلند تقاضای ویزایی کاری کنید .

بعد از اینکه به تایلند بازگشتید اقدام به درخواست اجازه یا Work Permit نمائید و بدانید که ویزای کار به تنهایی برای شما مجوز نمی­باشد و باید Work Permit مربوط به شغل خود ارائه دهید. اقامت کشور تایلند

  اجرای اسناد خارجی در ایران

ازدواج در تایلند

مهاجرت به ترکیه از راه ازدواجبرخی افراد تصور می­کنند که ازدواج با یک فرد تایلندی می­تواند یکی از آسانترین و بهترین راه­ها برای مهاجرت به این کشور و گرفتن اقامت آن باشد اگرچه شما با ازدواج با یک تایلندی می­توانید اقامت این کشور را بگیرید ولی تحت شرایط خاص مثل ادامه دادن ازدواج به مدت 5 سال ادامه پیدا کند و باید هر سال تمدید شود این اقامت 1 ساله است و احتیاج به تمدید سالانه دارد.

در ضمن شخصی که با یک تایلندی ازدواج می­کند باید ثابت کند که هر ماه 75 هزار بات درآمد دارد که این کار نیز کار سختی است. و مهم است که بدانید این ویزا برای شما مجوز کار به حساب نمی­آید و شما باید مثل شخصی که یک خارجی به حالت عادی محسوب می­شود باید اجازه کار داشته باشید و همانطور که گفته شد این ویزا حداکثر 1 ساله می­باشد.

اقامت کشور تایلند

تلفن‌های تماس ثابت با دفتر موسسه مهر پارسیان

تماس خارج از ساعات اداری و تعطیلات و ارسال پیام از طریق خط تلفن همراه

ارسال پیام از طریق شماره واتس اپ و تلگرام

پس از ارسال پیام شکیبا باشید تا جهت وقت مشاوره حضوری یا آنلاین هماهنگی صورت گیرد
حداکثر ظرف 12 ساعت وقت مشاوره تنظیم و به شما اعلام خواهد شد
دفتر وکالت مهر پارسیان – محمدرضا مهری وکیل پایه یک دادگستری

نشانی دفتر وکالت موسسه مهر پارسیان در تهران

میدان ونک- ابتدای بزرگراه حقانی- خیابان گاندی جنوبی- خیابان چهاردهم- پلاک 14- طبقه 4- واحد 9 و 10

خدمات دفتر وکالت و امور حقوقی بین المللی محمدرضا مهری

مشاوره حقوقی آنلاین با وکلای پایه یک دادگستری در موضوعات تخصصی در همه ساعات شبانه روز
مشاوره حقوقی حضوری با وکیل تخصصی جرایئم اقتصادی
قبول وکالت دادگستری بدون حضور موکل در دفتر وکیل
خدمات وکالت ایرانیان خارج از کشور در ایران
خدمات وکالت ایرانیان در سایر کشورها توسط وکیل رسمی
معرفی بهترین وکیل مهاجرت بین المللی در تهران
بهترین وکیل کیفری تهران
بهترین وکیل ملکی تهران
بهترین وکیل دعاوی پولی و بانکی تهران
بهترین وکیل خانواده تهران
بهترین وکیل دادگاه تجدید نظر
بهترین وکیل اعاده دادرسی و دیوان عالی کشور
بهترین وکیل فرجام خواهی

4.8/5 - (5 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *