ویزای کار در برزیل

ویزای کار در برزیل

ویزای کار در برزیل


امروز با بررسی موضوع ویزای کار در برزیل با شما هستیم.

یکی از آسانترین روش های مهاجرت به کشورهای آمریکای جنوبی به خصوص برزیل به دست آوردن ویزای کار برaزیل است. ویزای کار  انواع مختلفی دارد و همه ی ویزاهای کار در برزیل به شرایط خاصی مرتبط می شود برای اخذ ویزای کار  و اقامت در برزیل و همچنین یک دستمزد خوب و کافی، گام اول توسط کارفرمای آینده شما باید صورت گیرد.

به این ترتیب که کارفرمای شما باید کلیه مدارک لازم و دیگر اسناد رسمی و مهم را به وزارت کار و استخدام برزیل ارسال نمایدپس از ارسال اسناد باید دید که آیا وزارت کار و استخدام برزیل برای شما ویزای کار اعمال کرده است یا خیرکه برای مطلع شدن از این موضوع باید به سفارت برزیل یا کنسولگری در کشور خود بروید.

پروسه درخواست

 • جهت پذیرش و اخذ ویزای در برزیل کارفرمای آینده شما مدارکی چون
  رزومه
  گواهینامه ها
  مدارک و اسناد حاکی از آموزش و پرورش
  سابقه کار
  یک نسخه گواهی شده گذرنامه

را از شما درخواست می‌کنند و باید ارائه نماییدبسته به نوع ویزای کار مدارک مورد نیاز متفاوت است تمام اسناد و مدارک شما ارائه نموده اید توسط مقامات برزیلی باید تایید شود البته لازم به ذکر است که قبل از ارسال مدارک باید آنها را به زبان پرتغالی ترجمه کنید.
پس از تایید مدارک وزارت امور خارجه به سفارت و کنسولگری برزیل در کشور مبدا این اجازه را میدهد جهت ارسال ویزای کار جهت اقدام به اخذ ویزای در برزیل گذرنامه شما باید حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد همچنین دو عکس در اندازه پاسپورت و یک گزارش از پلیس حاکی بر اینکه شما هیچ سابقه کیفری نداشته ایدکه اعتبار آن نباید بیشتر از ۳ ماه باشد.

ویزای کار در ایم کشور نیز بسته به فعالیت و حرفه ای شما استو بر این اساس هر شغل و شرایط ویزای کار مختص خود را میخواهد چه می‌توانندبه ویزاهای کار دائم و موقت نیز دسته‌بندی شوند

ویزای کار موقت

معمولاً برای اتباع خارجی که جهت کار در برزیل به خاک برزیل آمده اند به خصوص کارمندان خارجی ابتدا اجازه کار موقت به مدت ۲ سال صادر خواهد شد که برای تمدید ویزای موقت کار دو ساله شما می توانید قبل از ۳۰ روز مانده به انقضای اجازه ی کاراقدام نمایید بعد از این دوره ۴ ساله شرکت شما می تواند برای اخذ ویزای کار دائم اقدام نمایند. این نوع ویزا تنها برای افرادی ساده می‌شود که کارفرمایان آنها شرکتی را در برزیل ثبت کرده باشند.

ویزای کار در برزیل

در مهر پارسیان بخوانید :  همه چیز درباره اخذ پاسپورت جدید با خرید ملک

ویزای کار دائم

ویزای کار دائم در برزیل معمولاً برای اشخاصی که اقامت دائم برزیل را دارند به صورت مستقیم صادر می گردد به عنوان مثال این امر برای محققان حرفه ای و کارفرمایان برای دوره فعالیت بیش از دوسال سرمایه‌گذاران ارائه مبلغ سرمایه گذاری آمریکا بیش از۵۰ هزار دلار برای افراد یا آمریکا ۲۰۰ هزار دلار برای شرکت ها و مدیر و مدیران انجام می گیرد شما نیز برای اطلاعات بیشتر و جزئیات کامل تر می توانید به سفارت و کنسولگری های برزیل در کشور خود مراجعه نمایید.

وکیل کاریابی در برزیل

برای دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری، همکار دفتر وکالت محمدرضا مهری وکیل دادگستری با سابقه قضایی،  همه روزه از ساعت‌های 19 الی9 و پنجشنبه‌ها15 الی9 با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

نشانی دفتر وکالت وکیل آنلاین مهاجرت در تهران

میدان ونک – ابتدای بزرگراه حقانی – خیابان گاندی جنوبی – خیابان چهاردهم – پلاک 14 – طبقه 4 – واحد 9 و 10

تلفن های تماس با دفتر وکیل آنلاین حقوق مهاجرت در تهران

021-88663925

021-88663926

021-88663628

021-88796143

تماس با دفتر وکیل آنلاین مهاجرت خارج از ساعات اداری و تعطیلات

ارسال پیام از طریق خط تلفن همراه به موبایل وکیل تخصصی مشاوره مهاجرت

09120067661

09120067662

09120067663

09120067664

09120067665

09120067669

ارسال پیام از طریق شماره واتس آپ و تلگرام وکیل متخصص مشاوره مهاجرتی آنلاین

09120067664

09120067665

09120067669

پس از ارسال پیام شکیبا باشید تا جهت وقت مشاوره حضوری یا آنلاین هماهنگی صورت گیرد.

حداکثر ظرف 12 ساعت وقت مشاوره تنظیم و به شما اعلام خواهد شد.

دفتر وکیل مشاوره مهاجرتی آنلاین

برزیل

اخذ ویزای کار در برزیلاقامت کار در برزیلبازار کار در برزیلجویای کار در برزیلدستمزد کار در برزیلساعت کار سفارت برزیل در ایرانساعت کار سفارت برزیل در تهرانشرایط اقامت و کار در برزیلشرایط کار در برزیلشرایط ویزای کاری در برزیلفرهنگ کار در برزیلقانون کار در برزیلکار در برزیلکار در کشور برزیلکار ضمن تحصیل در برزیلکاریابی در برزیلکسب و کار در برزیلکودکان کار در برزیلمهاجرت و کار در برزیلوضعیت کار در برزیلوکیل پایه یک دادگستریوکیل کار در برزیلویزا کاری برزیلویزای کار برزیلویزای کار دائمویزای کار در برزیلویزای کاری برزیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *