اخذ اقامت سوئد

اخذ اقامت سوئد

اخذ اقامت سوئد


امروز با بررسی موضوع اخذ اقامت سوئد در خدمت شما همراهان عزیز هستیم.

کشور سوئد واقع در در قسمت شمالی اروپا و شبه جزیره‌ی اسکاندیناوی، با کشورهای نروژ، فنلاند، دانمارک و با خلیج بوتنی و دریای بالتیک همسایه می‌باشد. سوئد از حیث مساحت، چهارمین کشور بزرگ اروپا بوده و جمعیت آن بالغ بر ده میلیون نفر می‌باشد که در حدود 9/7 میلیون از جمعیت این کشور را مردمان بومی و الباقی جمعیت آن را مهاجرین تشکیل می‌دهند. کشور سوئد عضو سازمان‌های بین‌المللی و منطقه‌ای همچون سازمان ملل متحد، سازمان تجارت جهانی، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی و  شورای نوردیک، شورای اروپا و نیز اتحادیه اروپا می‌باشد.

شهرهایی که در ناحیه‌ی جنوبی سوئد واقع گردیده‌اند، از نظر آب و هوایی شرایط معتدل‌تر و ایده‌آل‌تری را نسبت به سایر مناطق این کشور دارا بوده و برای افرادی که قصد ادامه‌ی تحصیل در این کشور را داشته باشند، می‌تواند محیط مناسبی باشد.

اقتصاد سوئد توسعه یافته و صادرات محور است. این کشور سرشار از منابع غنی مانند انرژی آبی، سنگ آهن، جنگل داری، مخابرات و غیره نیز می‌باشد. علاوه بر این، کشور سوئد دارای کشاورزی صنعتی پیشرفته هم هست.

مؤسسه حقوقی و داوری بین‌المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان، با مدیریت محمدرضا مهری با توجه به همکاری با برترین وکلا رسمی و موسسات حقوقی مهاجرتی بین‌المللی در کشور سوئد و نیز با حضور کارشناسان ارشد حقوق بین‌الملل، همواره موثق‌ترین اطلاعات پیرامون آخرین قوانین مهاجرتی سوئد را در اختیار مخاطبان خود در سراسر دنیا قرار می‌دهد.

در حال حاضر موسسه حقوقی و داوری بین المللی طلیعه عدالت ومهر پارسیان، یکی از معتبرترین موسسات حقوقی مجاز در زمینه ارایه مشاوره حقوقی جهت اخذ اقامت سوئد بوده و آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در زمینه اخذ اقامت سوئد و راه‌های مهاجرت به این کشور می‌باشد.

در مهر پارسیان بخوانید :  دوره زبان سوئد

 

سوالات متداول پیرامون اخذ اقامت سوئد

  • مطمئن‌ترین و برترین راه مهاجرت به سوئد چیست؟
  • شرایط گرفتن وکیل برای مهاجرت به سوئد چه صورت است؟
  • مهاجرت کاری به سوئد چه صورت است؟
  •  آیا برای مهاجرت کاری به سوئد نیاز به داشتن وکیل است؟
  • شرایط اخذ اقامت سوئد چگونه است؟
  • بهترین وکیل مهاجرت به سوئد در ایران کیست؟

افرادی که خواهان مهاجرت به کشور سوئد هستند، می‌توانند به روش‌های مختلف اقدام به مهاجرت نمایند که از جمله این روش‌ها مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت و ازدواج است که در این مقاله به صورت مختصر و مفید توضیح داده خواهد شد.

مهاجرت کاری به سوئد

متقاضی که قصد مهاجرت از طریق کار به کشور سوئد را داسته باشد، ابتدا باید دعوتنامه کاری ازیک کارفرما در کشور سوئد دریافت نماید. با در دست داشتن دعوتنامه کاری به سفارت مراجعه کرده و درخواست ویزای کار سوئد را می‌دهید. از این طریق می‌توانید اقامت موقت سوئد را برای خود و خانواده خود شامل همسر و فرزندان دریافت نمایید که بعد از گذشت سه تا پنج سال تبدیل به اقامت دایم سوئد خواهد شد.

ازدواج در سوئد

یکی از روش‌های اخذ اقامت سوئد، ازدواج با تبعه سوئدی می‌باشد. از نکات مثبت این روش، اخذ اقامت دایم سوئد به محض ازدواج با تبعه سوئدی می‌باشد. چراکه بنا بر قوانین کشور سوئد، ازدواج کردن با هر شخص سوئدی منجر به اخذ اقامت دایم می‌شود. به همین منظور موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان با مدیریت محمدرضا مهری در جهت شفاف‌سازی و پاسخگویی به چگونگی اخذ ویزای ازدواج و تمامی مراحل اداری و …. آماده ارائه خدمات حقوقی به شما همراهان محترم می‌باشد.

در مهر پارسیان بخوانید :  هفت گام مهاجرت به سوئد

سرمایهگذاری و ثبت شرکت در سوئد

افرادی که سرمایه مازاد داشته و قصد راه‌اندازی کسب و کار جدید در کشور دیگری را در سر دارند، می‌توانند از طریق سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت اقدام به مهاجرت نموده و اقامت کشور مقصد را دریافت نمایند.

ثبت شرکت در سوئد

متقاضیان می‌توانند از طریق ثبت شرکت و اختصاص حداقل سرمایه 50 هزار کرون سوئد، اقامت خود و خانواده خود را دریافت نمایند.

برای شروع پروسه ثبت شرکت، از مهم‌ترین مرحله‌ای که باید طی گردد، می‌توان به مرحله ارایه طرح توجیه اقتصادی اشاره کرد.

به تبع پروسه ثبت شرکت شرایط و مراحلی دارد و رسیدن به نتیجه مورد نظر یعنی اخذ اقامت سوئد خود نیز نیازمند کسب اطلاعات حقوقی و موثق است. موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی طلیعه عدالت و مهرپارسیان همراه شما در تمامی مراحل ثبت شرکت سوئد خواهد بود.

سرمایه‌گذاری در سوئد

سرمایه‌گذاری در کشور سوئد نیازمند اختصاص حداقل سرمایه 150 هزار دلار است. در این روش شما به اقامت دایم سوئد دست یافته و برای خانواده خود نیز می‌توانید اقدام نمایید.

مهاجرت تحصیلی به سوئد

چنانچه شما همراهان محترم هیچ از شرایط فوق که شامل مهاجرت از طریق کار، سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت و ازدواج را نداشته باشید، گزینه پیش روی شما مهاجرت تحصیلی به سوئد است. متقاضیان تحصیل در کشور سوئد باید بدانند که تا سال 2011 تحصیل در کشورهای فنلاند، نروژ و سوئد به صورت کاملا رایگان بوده، اما از این پس، سیستم آموزشی این کشور به صورت غیر رایگان و با پرداخت شهریه برای مقاطع مختلف اداره می‌شود.

به طور کلی افرادی پذیرش در مقاطع مختلف در دو ماه ژانویه و سپتامبر صورت می‌گیرد که در ترم ژانویه رشته‌ها محدود و معمولا از طریق دوره زبان مقدور است. شرکت در دوره‌های زبان سوئد مستلزم مدرک زبان یعنی آیلتس 5.5 است.

در مهر پارسیان بخوانید :  ثبت شرکت در سوئد

از جمله رشته‌ های پر طرفدار در سوئد علاوه بر پرستاری، رشته ‌های معماری و طراحی، کسب و کار، فناوری، مهندسی، ادبیات و علوم محیط زیست است.

خدمات موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی طلیعه عدالت و مهرپارسیان

موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی طلیعه عدالت و مهرپارسیان، با مدیریت محمدرضا مهری و حضور گروه وکلای مهر، با همکاری وکلا و موسسات مهاجرتی بین‌المللی در سراسر دنیا، آماده ارایه مشاوره تخصصی و حقوقی در زمینه مهاجرت به سوئد، تحصیل در سوئد، مهاجرت کاری به سوئد، اخذ اقامت دایم سوئد و دیگر امور مهاجرتی به هموطنان عزیز در سراسر ایران و سایر کشورها می‌باشد. برای اخذ مشاوره تخصصی با کارشناسان ارشد در دپارتمان مهاجرت در تماس باشید.

نشانی دفتر وکالت وکیل آنلاین مهاجرت در تهران

میدان ونک – ابتدای بزرگراه حقانی – خیابان گاندی جنوبی – خیابان چهاردهم – پلاک 14 – طبقه 4 – واحد 9 و 10

تلفن های تماس با دفتر وکیل آنلاین حقوق مهاجرت در تهران

021-88663925

021-88663926

021-88663628

021-88796143

تماس با دفتر وکیل آنلاین مهاجرت خارج از ساعات اداری و تعطیلات

ارسال پیام از طریق خط تلفن همراه به موبایل وکیل تخصصی مشاوره مهاجرت

اخذ اقامت سوئد

09120067661

09120067662

09120067663

09120067664

09120067665

09120067669

ارسال پیام از طریق شماره واتس آپ و تلگرام وکیل متخصص مشاوره مهاجرتی آنلاین

09120067664

09120067665

09120067669

پس از ارسال پیام شکیبا باشید تا جهت وقت مشاوره حضوری یا آنلاین هماهنگی صورت گیرد.

حداکثر ظرف 12 ساعت وقت مشاوره تنظیم و به شما اعلام خواهد شد.

دفتر وکیل مشاوره مهاجرتی آنلاین

سوئد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *